Kulig Zakopane - sanie i kuligi na Krzeptówkach - organizacja kuligów
REZERWUJ ONLINE

Kulig na Krzeptówkach w Zakopanem

Kulig na Krzeptówkach, wyjątkowy zakopiański klimat starych Krzeptówek oraz droga Pod Reglami zimową porą zachwycą Państwa także.

Program

Zapraszamy na kulig po Krzeptówkach. Tu na uczestników będą czekały sanie oraz górale, witając gości zaproszą do zajmowania miejsc w saniach. Zbójnicy zaopatrzą sanie w poczęstunek, po czym wyruszycie na godzinny kulig po Krzeptówkach. Po kuligu, zaprosimy wszystkich na ognisko, gdzie przy muzyce góralskiej w asyście zbójników wyprawimy góralską imprezę. Podczas całej imprezy przygrywać będzie kapela góralska, a uczestnicy będą zabawiani żartami i historiami o Tatrach i góralach. W programie: witacka, czyli przywitanie naszych gości góralską serdecznością i muzyką, pokazy tańców góralskich, góralskie przypowieści, nauka picia po góralsku – poczęstunek gorzałką zbójecką, wspólne śpiewanie przy ognisku ! TAŃCE I DOBRĄ ZABAWĘ zapewnią górale. Kulig odbędzie się pod hasłem „dobrej zabawy, tańca i góralskiej muzyki”. Przez cały czas trwania imprezy będzie paliło się ognisko, a obsługa cateringu będzie serwowała przysmaki kuchni gazdowskiej. Po dwóch godzinach zabawy, zakończenie imprezy. Na życzenie możliwy transport busami z Zakopanego na Krzeptówki i powrót po imprezie do Zakopanego.

Menu przy ognisku po kuligu

Pyszny domowy gorący bigos, kiełbasa do samodzielnego pieczenia, pieczywo, chleb ze smalcem, ogórki kiszone, gorąca herbata, dodatki.