Częste pytania - Chochołowska
REZERWUJ ONLINE

Częste pytania

Przede wszystkim ponad 16 lat doświadczenia w branży turystycznej a to gwarancja najwyższej jakości usług i kompleksowo zorganizowanych atrakcji dla naszych Klientów. Ponadto dysponujemy własną bazą atrakcji i usług w Zakopanem – działamy bez pośredników.

To jedna z najpiękniejszych dolin w Tatrach. Najpiękniejsze kuligi w Zakopanem to tylko te w Dolinie Chochołowskiej – z dala od samochodów, blisko natury.

Nasze biuro znajduje się w samym centrum, przy dolnych Krupówkach. Tuż za przystankiem nad przejściem podziemnym.

Pracujemy od godz. 09:00 do 17:00. Rezerwacji natomiast możesz dokonać wygodnie ONLINE 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Rezerwacji można dokonać ONLINE – szybko i wygodnie. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Oczywiście! Kulig to świetna atrakcja także dla dzieci. Nawet roczne dziecko może jechać na kolanach Mamy! Należy jednak pamiętać, że zimowe wieczory w Tatrach są mroźne – trzeba zadbać o odpowiedni ubiór dziecka.

Kulig w Dolinie Chochołowskiej rozpoczyna się właśnie tam. Jeśli jednak mają Państwo rezerwację z transferami z Zakopanego i z powrotem to spotykamy się przy naszym biurze.

Informacja dla osób, które wykupiły także transfery:
– Spotkanie 45 min przed planowaną godziną kuligu (14:15 – tolerancja spóźnienia max. 5 minut)
– Miejsce spotkania: ul. Droga na Gubałówkę 2A (dolne Krupówki) – postój busów za przystankiem „Targowica”.
(Zejdź na sam dół Krupówek – jesteśmy po drugiej stronie. Przejdziesz do nas przejściem podziemnym).

Ciepło! 🙂 Choć wspaniała atmosfera i gorąca herbata będą nas rozgrzewać to zimowe wieczory w Tatrach są bardzo mroźne – pamiętajcie też o czapkach i rękawiczkach.

Należy pamiętać o czapce, rękawiczkach i potwierdzeniu swojej rezerwacji.

Kulig w Dolinie Chochołowskiej trwa 3h (1h kulig, 2h biesiada przy ognisku z kapelą góralską).

Sanie są 4-osobowe. Istnieje możliwość rezerwacji sań na wyłączność. Wówczas należy wykupić odpowiednią ilość usługi „Wolne miejsce w saniach”, np. 2x jeśli para chce mieć sanie na wyłączność.