Kulig Zakopane - sanie i kuligi w Dolinie Chochołowskiej w Zakopanem
REZERWUJ ONLINE

O kuligu

Będąc zimą w Zakopanem, koniecznie trzeba być na prawdziwym kuligu. Zapraszamy Was na taki prawdziwy – góralski, tradycyjny kulig w górach, który organizujemy każdego dnia w Dolinie Chochołowskiej, najdłuższej dolinie w Tatrach i jednej z najpiękniejszych Dolin w Europie. Kuligi w Chochołowskiej to prawdziwa przygoda, górska atmosfera, zimowa sceneria, klimat jak z bajki – gwiazdy na niebie, dookoła zaśnieżone drzewa i cisza doliny – tutaj nie ma samochodów, latarni, świateł i miejskiego hałasu.

Prawdziwy kulig jak z bajki to kulig w Dolinie Chochołowskiej,  pełen magii, ciszy i tradycji. Dzwoneczki dzwonią, sypie śnieg i palą się pochodnie – choć mroźno, to rozgrzewa nas gorąca atmosfera i termos pysznej herbaty.

Tradycyjnie po kuligu zapraszamy wszystkich na biesiadę przy ognisku, ze smacznym poczęstunkiem i tańcami do góralskiej nuty i nie tylko góralskiej. Zapraszamy i zachęcamy – to wyjątkowa oferta dla tych co poszukują najlepszej oferty, nie koniecznie najtańszej.

Kulig w Dolinie Chochołowskiej, tu na skraju doliny na uczestników kuligu będą czekali górale, witając gości zaproszą do zajmowania miejsc w saniach. Zbójnicy zaopatrzą każde sanie w dobry poczęstunek, po czym wyruszycie na godzinną przejażdżkę po Dolinie Chochołowskiej. Po kuligu, zaprosimy wszystkich do ogniska, gdzie przy muzyce góralskiej w asyście zbójników wyprawimy góralską zabawę. Podczas całej imprezy przygrywać będzie kapela góralska, a uczestnicy będą zabawiani żartami i historiami o Tatrach i góralach. W programie: witacka, czyli przywitanie naszych gości góralską serdeczności i muzyką, pokazy tańców góralskich, góralskie przypowieści, nauka picia po góralsku – poczęstunek gorzałką zbójecką, wspólne śpiewanie przy ognisku ! TAŃCE I DOBRĄ ZABAWĘ zapewnią górale. Kulig odbędzie się pod hasłem „tradycja, dobra zabawa, taniec i góralska muzyka ” – zapraszamy ! Przez cały czas trwania imprezy będzie paliło się ognisko, a obsługa cateringu będzie serwowała przysmaki tradycyjnej kuchni gazdowskiej. Po dwóch godzinach zabawy, zakończenie imprezy i powrót do Zakopanego. Dla chętnych transfer busami z Zakopanego do Chochołowskiej i powrót po imprezie do Zakopanego.

Niższe ceny obowiązują jeszcze przez:

Zarezerwuj teraz

Ilość miejsc ograniczona

Kulig w Dolinie Chochołowskiej

Kulig w Dolinie Chochołowskiej trwa 3 godziny:

 • 1h – Kulig saniami w Dolinie Chochołowskiej
 • 2h – Catering + Zabawa przy ognisku z góralami – Tańce, zabawa i śpiew, prawdziwy folklor i regionalna kuchnia

Zniżki dla dzieci:

 • do 4 lat GRATIS
 • BILET ULGOWY dla dzieci do 18-go roku życia

Smaczne MENU przy ognisku:

 • pyszny domowy bigos
 • kiełbasa do samodzielnego smażenia
 • oscypki
 • chleb ze smalcem
 • ogórki kiszone
 • gorąca herbata
 • pieczywo
 • dodatki

Kalendarz

W te dni odbywa się kulig w Dolinie Chochołowskiej

Grudzień
pon.wt.śr.czw.pt.sob.nd.
    123
45678910
11121314151617
1819
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Styczeń
pon.wt.śr.czw.pt.sob.nd.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
       

Luty
pon.wt.śr.czw.pt.sob.nd.
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
   
       

Porównywarka

Porównaj i wybierz swój idealny kulig:


 

Zwykłe kuligi w Zakopanem

Tradycyjny, góralski kulig w Dolinie Chochołowskiej

1-godzinny kulig
2 godziny biesiadyinni Organizatorzy tylko 1h
Góralska muzyka na żywo
Ognisko z cateringiem
Program integracyjny podczas biesiady
Gry, zabawy, pasowanie na Zbójnika
Z dala od samochodów
Blisko natury - Tatrzański Park Narodowy

Galeria

Co musisz wiedzieć?

WOLNE MIEJSCA W SANIACH
– Wszystkie sanie są 4-osobowe. W przypadku grup 3, 7 lub 11-osobowych opłacenie jednego wolnego miejsca w saniach jest obowiązkowe.
– Sanie są 4-osobowe. Jeśli życzą Państwo sobie mieć sanie na wyłączność należy dokupić odpowiednią ilość usługi „Wolne miejsce w saniach”.

MIEJSCE KULIGU
Dolina Chochołowska. Spotkanie na parkingu „Pod Lasem” z żółtymi szyldami KULIGI.pl – po wjeździe do Doliny Chochołowskiej parking jest po lewej stronie (dla osób, które nie wykupiły transferu).

TRANSFERY
Informacja dla osób, które wykupiły także transfery:
– Spotkanie 45 min przed planowaną godziną kuligu (14:15 – tolerancja spóźnienia max. 5 minut)
– Miejsce spotkania: ul. Droga na Gubałówkę 2A (dolne Krupówki) – postój busów za przystankiem „Targowica”.
(Zejdź na sam dół Krupówek – jesteśmy po drugiej stronie. Przejdziesz do nas przejściem podziemnym).

INFORMACJE DODATKOWE:
– Dzieci do 2-go roku życia, które biorą udział w kuligu GRATIS nie mają swojego miejsca w saniach – jadą na kolanach rodzica. Jeśli życzą sobie Państwo by dziecko miało swoje miejsce, należy wykupić dla niego bilet ulgowy.
– Zadatek / Opłata za bilet jest gwarantem realizacji usługi i w przypadku anulacji rezerwacji przez klienta nie podlega on zwrotowi
– W razie braku odpowiedniej ilości śniegu, sanie zostaną zastąpione dorożkami
– Impreza odbywa się na świeżym powietrzu,prosimy o odpowiedni ubiór tj. czapka, rękawice, ciepła kurtka
– Czas trwania imprezy: 3h (1h kulig + 2h biesiada góralska)
– Klient jest zobowiązany do podania podczas dokonywania rezerwacji poprawnego numeru telefonu oraz adresu e-mail. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pomyłki lub straty Klienta wynikające z braku możliwości skontaktowania się z nim wynikające z błędnego podania danych kontaktowych.

Opinie naszych Klientów

Maja duże możliwości
Paulina Król
,,

Maja duże możliwości w Zakopanem, bardzo duże. Super event nam zorganizowali, sprawnie, bardzo elastycznie i wszystko na czas. Polecam, dobra ekipa.

Częste pytania

Częste pytania

Przede wszystkim ponad 16 lat doświadczenia w branży turystycznej a to gwarancja najwyższej jakości usług i kompleksowo zorganizowanych atrakcji dla naszych Klientów. Ponadto dysponujemy własną bazą atrakcji i usług w Zakopanem – działamy bez pośredników.

To jedna z najpiękniejszych dolin w Tatrach. Najpiękniejsze kuligi w Zakopanem to tylko te w Dolinie Chochołowskiej – z dala od samochodów, blisko natury.

Nasze biuro znajduje się w samym centrum, przy dolnych Krupówkach. Tuż za przystankiem nad przejściem podziemnym.

Pracujemy od godz. 09:00 do 17:00. Rezerwacji natomiast możesz dokonać wygodnie ONLINE 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Rezerwacji można dokonać ONLINE – szybko i wygodnie. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Oczywiście! Kulig to świetna atrakcja także dla dzieci. Nawet roczne dziecko może jechać na kolanach Mamy! Należy jednak pamiętać, że zimowe wieczory w Tatrach są mroźne – trzeba zadbać o odpowiedni ubiór dziecka.

Kulig w Dolinie Chochołowskiej rozpoczyna się właśnie tam. Jeśli jednak mają Państwo rezerwację z transferami z Zakopanego i z powrotem to spotykamy się przy naszym biurze.

Informacja dla osób, które wykupiły także transfery:
– Spotkanie 45 min przed planowaną godziną kuligu (14:15 – tolerancja spóźnienia max. 5 minut)
– Miejsce spotkania: ul. Droga na Gubałówkę 2A (dolne Krupówki) – postój busów za przystankiem „Targowica”.
(Zejdź na sam dół Krupówek – jesteśmy po drugiej stronie. Przejdziesz do nas przejściem podziemnym).

Ciepło! 🙂 Choć wspaniała atmosfera i gorąca herbata będą nas rozgrzewać to zimowe wieczory w Tatrach są bardzo mroźne – pamiętajcie też o czapkach i rękawiczkach.

Należy pamiętać o czapce, rękawiczkach i potwierdzeniu swojej rezerwacji.

Kulig w Dolinie Chochołowskiej trwa 3h (1h kulig, 2h biesiada przy ognisku z kapelą góralską).

Sanie są 4-osobowe. Istnieje możliwość rezerwacji sań na wyłączność. Wówczas należy wykupić odpowiednią ilość usługi „Wolne miejsce w saniach”, np. 2x jeśli para chce mieć sanie na wyłączność.

Jak do nas dojechać

Lokalizacja

Nasze biuro znajduje się w samym centrum przy Krupówkach ulica Nowotarska 27b w Zakopanem

Organizatorem kuligów jest firma TOURISMO Sp. z o.o., właściciel wielu obiektów i atrakcji turystycznych w Zakopanem. Korzystając z Chocholowska otrzymasz dostęp do wielu zniżek na atrakcje dla siebie lub dla dzieci w Zakopanem.

tel. +48 501 590 590
info@chocholowska.pl