Kulig po Zakopanem – sposób na mile spędzony czas - Chochołowska
REZERWUJ ONLINE
Kuligi Zakopane
17 września 2019|
  • 0
  • 0

Święta Bożego Narodzenia, sylwester, ferie, czy walentynki – warto z tych okazji udać się na Podhale i zobaczyć, jak prezentuje się w zimowej odsłonie. Region jest niesamowity pod wieloma względami. Turystów przyciąga możliwość szaleństw na stoku i łyżwach, czy podziwiania krajobrazów, o których bez wahania powiemy, że są spektakularne. Każdy, kto odwiedzi Tatry zimą powinien też skorzystać z oferty – kulig widokowy Zakopane. To bardzo popularna atrakcja, co zupełnie nas nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, jak pozytywnych przeżyć dostarcza.

Przeurocze zakątki, doskonała zabawa i relaks

Przejażdżka saniami przez zaśnieżone łąki i lasy, obserwowanie górskich szczytów, niepowtarzalna atmosfera, masa śmiechu, totalny relaks – brzmi ciekawie, prawda? Byłoby wielkim błędem, przebywać zimą w Tatrach i pominąć tą rozrywkę.

Kulig Zakopane – jaki wybrać? – warto wpisać takie hasło w internetową wyszukiwarkę i bez pośpiechu przejrzeć oferty, porównać ceny, zajrzeć na fora poruszające tematykę turystyki, poczytać opinie. W sieci pełno jest cennych porad i informacji dotyczących udanego wypoczynku na Podhalu.

Przejażdżki organizowane są w różnych miejscach. Malowniczych tras, jak wiadomo w górach jest wiele. Sympatią cieszą się np. okolice słynnych dolin, w tym np. Chochołowskiej. Jednak można mieć pewność, że niezależnie od wyboru trasy, przejażdżka zawsze przyniesie frajdę i będzie rewelacyjnym doświadczeniem.

Niektórzy wolą pędzić saniami, kiedy otoczenie rozświetlają promienie słońca, inni natomiast uważają, że opcja – kulig nocny Zakopane, jest najbardziej interesująca. W ciemności otoczenie wydaje się bardziej zagadkowe, ciekawsze, a specyficzny klimat tworzą pochodnie. Wrażenia z przejażdżki po zmroku? Nie do opisania!

Obecnie kuligi często wzbogacane są o dodatkowe atrakcje, jak np. ogniska z kapelą, degustacja tradycyjnych dań, spotkanie z gawędziarzem. Dlatego należy zwrócić uwagę przede wszystkim na oferty firm, które po przejażdżce zaproponują coś specjalnego, co nas ucieszy, wprawi w doskonały nastrój. Górale potrafią zatroszczyć się o swych gości i o dobrej zabawie wiedzą chyba wszystko.

Category: Kuligi Zakopane

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *