Noclegi i imprezy Integracyjne w Tatra House

Kulig w Dolinie Chochołowskiej - 145 zł

Będąc zimą w Zakopanem, koniecznie trzeba być na prawdziwym kuligu. Zapraszamy Państwa na taki prawdziwy - tradycyjny kulig po Dolinie Chochołowskiej, najdłuższej dolinie w Tatrach i jednej z najpiękniejszych w Europie. Kuligi w Chochołowskiej to prawdziwa przygoda w tatrzańskiej dolinie, górski klimat i zimowa sceneria, tak jak z bajki - gwiazdy na niebie, dookoła zaśnieżone drzewa i cisza doliny - nie ma samochodów, latarni i hałasu miejskiego. Tradycyjnie po kuligu zapraszamy wszystkich na biesiadę przy ognisku, ze smacznym poczęstunkiem i tańcami do góralskiej nuty i nie tylko góralskiej. Zapraszamy i zachęcamy - to wyjątkowa oferta dla tych co poszukują najlepszej oferty, nie koniecznie najtańszej.

Program

Kulig w Dolinie Chochołowskiej, tu na skraju doliny na uczestników kuligu będą czekali górale, witając gości zaproszą do zajmowania miejsc w saniach. Zbójnicy zaopatrzą każde sanie w dobry poczęstunek, po czym wyruszycie na godzinną przejażdżkę po Dolinie Chochołowskiej. Po kuligu, zaprosimy wszystkich do ogniska, gdzie przy muzyce góralskiej w asyście zbójników wyprawimy góralską zabawę. Podczas całej imprezy przygrywać będzie kapela góralska, a uczestnicy będą zabawiani żartami i historiami o Tatrach i góralach. W programie: witacka, czyli przywitanie naszych gości góralską serdeczności i muzyką, pokazy tańców góralskich, góralskie przypowieści, nauka picia po góralsku - poczęstunek gorzałką zbójecką, wspólne śpiewanie przy ognisku ! TAŃCE I DOBRĄ ZABAWĘ zapewnią górale. Kulig odbędzie się pod hasłem "tradycja, dobra zabawa, taniec i góralska muzyka " - zapraszamy ! Przez cały czas trwania imprezy będzie paliło się ognisko, a obsługa cateringu będzie serwowała przysmaki tradycyjnej kuchni gazdowskiej. Po dwóch godzinach zabawy, zakończenie imprezy i powrót do Zakopanego. Dla chętnych transfer busami z Zakopanego do Chochołowskiej i powrót po imprezie do Zakopanego.

Menu przy ognisku po kuligu

Pyszny domowy bigos, kiełbasa do samodzielnego smażenia, chleb ze smalcem, ogórki kiszone, gorąca herbata, pieczywo, dodatki.

Cennik kulig Świąteczny i Sylwestrowy:

30 grudnia 2014 w cenie 145 zł osoba - kulig w wersji PREMIUM !!!

* dodatkowo płatny alkohol i napoje oraz transfer do Doliny Chochołowskiej oraz powrót - cena 20 zł brutto / osoba w dwie strony.

Kulig na Krzeptówkach w Zakopanem - 105 zł

Kulig na Krzeptówkach, wyjątkowy zakopiański klimat starych Krzeptówek oraz droga Pod Reglami zimową porą zachwycą Państwa także.

Program

Zapraszamy na kulig po Krzeptówkach. Tu na uczestników będą czekały sanie oraz górale, witając gości zaproszą do zajmowania miejsc w saniach. Zbójnicy zaopatrzą sanie w poczęstunek, po czym wyruszycie na godzinny kulig po Krzeptówkach. Po kuligu, zaprosimy wszystkich na ognisko, gdzie przy muzyce góralskiej w asyście zbójników wyprawimy góralską imprezę. Podczas całej imprezy przygrywać będzie kapela góralska, a uczestnicy będą zabawiani żartami i historiami o Tatrach i góralach. W programie: witacka, czyli przywitanie naszych gości góralską serdecznością i muzyką, pokazy tańców góralskich, góralskie przypowieści, nauka picia po góralsku - poczęstunek gorzałką zbójecką, wspólne śpiewanie przy ognisku ! TAŃCE I DOBRĄ ZABAWĘ zapewnią górale. Kulig odbędzie się pod hasłem "dobrej zabawy, tańca i góralskiej muzyki". Przez cały czas trwania imprezy będzie paliło się ognisko, a obsługa cateringu będzie serwowała przysmaki kuchni gazdowskiej. Po dwóch godzinach zabawy, zakończenie imprezy. Na życzenie możliwy transport busami z Zakopanego na Krzeptówki i powrót po imprezie do Zakopanego.

Menu przy ognisku po kuligu

Pyszny domowy gorący bigos, kiełbasa do samodzielnego pieczenia, pieczywo, chleb ze smalcem, ogórki kiszone, gorąca herbata, dodatki.

Cennik kuligu na Krzeptówkach

105,00 zł brutto - osoba dorosła / przy grupach od 20 osób

Organizujemy kuligi na Krzeptówkach

23 i 29 grudnia 2014 w cenie 105 zł osoba - wersja PREMIUM !!

* dodatkowo płatny alkohol i napoje - według zamówienia.
 
create tourismo.plWszelkie prawa zastrzeżone chocholowska.pl - ogniska i kuligi w zakopanem
Polecamy także: krzeptowki.pl, quady-zakopane.pl, snow-safari.pl, park-przygody-gubalowka.pl, krzeptowki.com.pl, zakopane.net, kotelnica.pl